37 sekund

Smartphone przenośne urządzenie telefoniczne integrujące w sobie kilka funkcji; pierwsze smartfony powstały pod koniec lat 90., a obecnie łączą funkcje telefonu komórkowego, poczty elektronicznej, przeglądarki sieciowej, pagera, GPS, jak również cyfrowego aparatu fotograficznego i prostej kamery wideo. W nowszych modelach dostępne są też funkcje typowe dla PDA, jak zarządzanie informacją osobistą. Niektóre modele potrafią odczytywać dokumenty biurowe w formatach Microsoft Office i PDF. (za.:Wikipedia)

Przedwczoraj zaktualizowałem sobie soft i dorzuciłem Real Playera. Co za tym idzie: zacząłem sobie oglądać filmy pełnometrażowe w telefonie. Przynajmniej przerwy między zajęciami nie będą nudne:P Na pierwszy rzut trafiły francuskie komedie, na których się wychowywałem, takich jak Seria o Żandarmie, trylogia o Fantomasie, Wielkie Wakacje, Skrzydełko czy nóżka, czy także nowsze produkcje rodem z Francji- Taxi

0 thoughts on “Smartphone…

    1. Nie, ale jakby się dobrze przygotować to jajecznicę można na nim smażyć:D czasem temperatura jest wysoka przy pracy non stop- szczególnie gdy nagrzeje się wierzchnia (aluminiowa) obudowa ekranu:) Ponad to- wiem jak aktywować telewizję on-line (tylko po co mi to…;))

Leave a Reply

Previous post Taxi 4 [2007]
Next post do przerwy 0:1, czyli thriller trwa:P
Close