0 0

Po zeszłorocznej edycji Rajdowego Ustronia postanowiłem po raz kolejny przyjechać na tę imprezę, połączoną z tradycyjnym już Auto Wirem. Impreza odbywała się w tym roku w strugach padającego deszczu, lecz mimo niesprzyjającej aury kibice i fani motorsportu dopisali.

Drugi rok z rzędu przy okazji Rajdowego Ustronia odbyła się impreza dla rajdowców – amatorów, a tuż obok, na placu, przez cały dzień można było z bliska obejrzeć tegoroczne samochody Kajetana Kajetanowicza, Marcina i Jarosława Szejów (Fordy Fiesta R5), Szymona Żarłoka (Kubala Rally Team – Honda Civic).
Na stoisku 2brally  można było podziwiać przygotowane przez tą czechowicką stajnię Peugeoty 208 R2; wystawiona była również replika prawdziwego rajdowego potwora – dwulitrowego, napędzanego na przednią oś, Peugeota 306 Maxi w barwach fabrycznego zespołu Peugeot Sport. Odbyły się również m.in.  szkolenia z zasad bezpiecznego przewożenia dzieci w fotelikach, prowadzone przez pracowników Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Drogowego.

Ciekawostką, na pewno, był samochód Peugeot 206  ewangelickiego księdza Roberta Augustyna, który również brał udział w rywalizacji. Można było również spróbować swoich sił w rajdach wirtualnych. Odbyły się również m.in.  szkolenia z zasad bezpiecznego przewożenia dzieci w fotelikach, prowadzone przez pracowników Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Drogowego, cz też konferencja na temat bezpieczeństwa na drogach.

 

Więcej zdjęć tutaj: Rajdowy Ustroń 2017

Film z przejazdów załóg tegorocznego Auto Wiru

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
%d bloggers like this: