0 0

Dawno mnie tutaj nie było… po raz kolejny.
Pewnie niektórzy się dziwią – dlaczego ta strona jeszcze w ogóle jest? Ano po to, bym miał „swoje miejsce” w sieci. Choć ostatnio trochę zaniedbałem je, to jednak nadal jest dla mnie ważne.

Przede wszystkim – trochę brakuje czasu przez pracę. Specyfika pracy w szkolnictwie powoduje, że w ciągu dnia jest się w pracy; zwykle pozostaje samo popołudnie lub wieczór. Zwykle podejmuję jeszcze aktywność w zakresie zespołu muzycznego w poniedziałek i co miesiąc jeszcze w piątek, czy zastępstwo w kościele we wtorek… Wbrew pozorom – bardzo to ogranicza inne aktywności. Spychane „na weekend”, kiedy zwykle są jeszcze inne rzeczy do zrobienia, przestają cieszyć. Tak było z rowerem, któremu ostatnio poświęcałem bardzo dużo czasu, a obecnie mogę sobie na niego pozwolić tylko przez weekend. Żeby na sobie wymusić jazdę w tygodniu, zacząłem jeździć na nim do pracy.

Co jeszcze? Akurat to będzie miła część, ponieważ czas poświęcam także mojej Ukochanej, i uważam że to jest najlepiej spożytkowany czas.

Powoli, w związku z tym, pewna działalność w zakresie komputerowym czy „historycznym” przechodzi do lamusa… uzmysłowienie sobie tego zajęło mi trochę czasu i powoli przechodzę z tym do porządku dziennego…

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

%d bloggers like this: